CO O MNĚ ŘÍKAJÍ OSTATNÍ:

Dagmar jsem poznala jen náhodou při nákupu v obchodě se zdravou výživou. Její přístup k životu mne velmi zaujal. Má v sobě tu pověstnou lehkost bytí. Zkuste její přednášku nebo kurz vaření zaměřený na zdravou výživu s důrazem na používání selského rozumu a objevte si ji také. Rozšíří Vám nejen jídelníček, ale především obzor. Vzácný člověk!

Zuzka Š.

Dagmara vaří nejlépe a nejraději tehdy, když se neřídí receptem. A tak je to v jejím případě se vším. Na ten nejlepší výsledek nikdy neexistuje návod. Dagmara se nekouká do návodu, ale k tomu nejlepšímu sama hledá cestu. Zjistila, že se může na sebe spolehnout…

Jiří V.

Ani na život neexistuje „ideální“ recept, a přesto lze najít tu správnou cestu, a to v každé chvíli, v každé životní situaci. Pokud váháte, nebo dokonce bloudíte, pomůže Vám Vaši cestu najít. Bude pak už jen na Vás, jestli se po ní vydáte.

Adina Ch.

Dagmar je moje spolužačka ze školy Tradiční čínské medicíny. Má v sobě živočišnou energii a jiskru a její elán do života je nakažlivý.

Markéta L.

Dagmara je sluníčko, vždy usměvavá, uklidňující a pozitivní. Šíří okolo sebe výbornou energii a dobrou náladu, umí naslouchat a zajímá se o lidi, stmeluje kolektiv.

Iva P.

Dagmaru jsem potkal ve škole Tradiční čínské medicíny. Působí na mě jako velice komunikativní, silná osobnost s příjemným chováním.

Milan

Jako spolužačka ze školy Tradiční čínské medicíny jsem poznala Dagmaru jako nevysychající studnici smíchu a dobré nálady. Považuji si za čest být v její blízkosti a cítit její uvolněnou energii z pozice kamarádky, za což ji vřele děkuji.

Hana S.

Z Dagmar cítím, že je odvážná dělat věci tak, jak je cítí a jde si tak s lehkostí za svým cílem. Milý úsměv, osobitý vkus oblékání a chuť lidem pomáhat, to je to, co mi na Dagmar baví a dělá mi radost. Těší mě, že je tady někdo, kdo ukazuje, že ženy mohou být samy sebou a mohou se navzájem podporovat.

Petuka A.

Byla jsem u Dagmar na osobní terapii. Bez konkurence jeden z nejhlubších zážitků…..

Zuzka K.

Milé, příjemné překvapení, jakým způsobem paní Dagmar terapie vede. Nerozuměl jsem, jen naslouchal. A pak se začaly dít věci a můj život dostal konečně kýžený řád. I bolesti zad zmizely. Díky a těším se na příště 🙂

Ota Z.